Collection: Lash Essentials
-
Practice Mannequin eyes
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Lip applicators
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Whipped cream cleanser
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.00 USD -
Lint wipes
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
The Lash Tile
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Glue rings
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD